To dwie kobiety, u których boku na scenie i w życiu stoi dwóch mężczyzn. Jednak skład to nie jedyna sprawa, która przybliża ich do szwedzkiego kwartetu Abba. Najważniejsza jest muzyka, a dokładniej podobieństwo brzmienia, jakim członkowie Abba Family bawią fanów Abby na swoich koncertach. 

więcej

Duet Antonio i Marina to cover słynnego włoskiego duetu Albano i Romina Power mający w swym repertuarze również przeboje największych włoskich wykonawców: Richi e Povieri, Gazebo, Francesco Napoli. Podobnie jak Albano i Romina udany duet tworzą zarówno na scenie, jak i w życiu. 

więcej

To jedyny  w Polsce zespół wykonujący przeboje słynnych braci Gibb. 

Członkowie zespołu Bee Gees Cover obdarzeni są rzadkimi umiejętnościami wokalnymi, śpiewają falsetem. Ta cecha sprawia, że do tej pory nikt w kraju nie podjął się tworzenia grupy śpiewającej takie hity jak:  How deep is your love, Stai'n alive, Tragedy, Emotion.

więcej

Boney Fame to cover słynnej grupy Boney M. Barwne kostiumy, dynamika i żywiołowość artystów gwarantują znakomitą zabawę. Podczas koncertu nie zabraknie takich przebojów jak: Bahama mama, Belfast, Rasputn, Rivers of Babilon i wielu innych. Występ Boney Fame to więcej niż koncert, to wyjątkowe widowisko! 

więcej

To trzy śliczne dziewczyny, charakteryzujące się znakomitym warsztatem wokalnym, tanecznym i musicalowym. ( artystki Gliwickiego Teatru Muzycznego) Podczas koncertu CRAZY wykonuje największe przeboje takich wykonawców jak: J.Lopez, Britney Spears, Anastacia, Ace of Bace, Kylie Minogue, Madonna, Sugar Babes i in. 

więcej

Zespół wykonujący muzykę grecką. W repertuarze obok tradycyjnych melodii greckich z charakterystycznym buzuki znajdują się utwory z repertuaru Eleni. Podczas koncertu zespół wraz z widownią wykonuje tradycyjny taniec Zorby. 

więcej

Zespół wykonujący największe przeboje z lat 80-tych. W repertuarze obok utworów niezapomnianego duetu Modern Talking, pojawią się piosenki Samanty Fox, Sabriny i CC Catch. 

Artyści występują w oryginalnych kostiumach, charakterystycznych dla dekady lat 80'tych. 

więcej

Repertuar składa się z samych największych przebojów biesiady polskiej.

więcej

więcej

To urozmaicony, trwający 90 minut  program muzyczno-taneczny z udziałem 1 lub 3 osób.Koncert może być wzbogacony w animacje, wspólne śpiewanie z widownią oraz naukę kroków tanecznych.

W skład grupy wchodzą profesjonalni wokaliści i tancerze.